ANNELER GÜNÜNDE ŞEHİT ANNELERİ YALNIZ BIRAKILMADI
 
Ziyarete Kaymakamımız Sayın Yavuz AKYOL, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet ENGİN, İlçe Emniyet Amiri Murat DEVECİ ve Vakıf Müdürü Ahmet KESKİN katıldı.
Şehit Bekir ŞİMŞEK’in Aydıncık merkez ve Şehit Ali ÇELİK’in Büyük Toraman köyünde yaşayan annelerini ziyaret eden Kaymakamımız Yavuz AKYOL  şehit annelerinin elini öpüp, Anneler Günü’nü kutladı.
Tüm şehitleri rahmet ve şükranla andıklarını belirten Kaymakamımız Yavuz AKYOL, "Her türlü övgünün, saygının ve fedakarlığın üzerinde olan şehit aileleriyle büyük onur duyuyoruz. Vatan için canını verenlerin ulaştığı şehitlik mertebesi en yüksek makam. Şehit annelerinin acılarını aynı duygularla ortak olup, her zaman yanlarında olacağımızın bilinmesini isterim. Şehitlerimizin annelerinin ve ailelerinin her zaman yanındayız, Annelerimiz, bizleri dünyaya getiren ve en güzel biçimde yetişmemizi sağlayan, sabrın, fedakarlığın, hoşgörünün ve sevginin kaynağıdır. Nice Anneler gününe sağlıkla mutlulukla erişmek dileğiyle Anneler Günü'nü kutluyorum" dedi. Şehit Annelerimize hediyelerini takdim etti.
                                                                                                          Yavuz AKYOL
                                                                                                              Kaymakam