CAMİDE ÇOCUK SESİ VATANIMIN NEŞESİ
 
Kaymakamımız Sayın Yavuz AKYOL  Aydıncık İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen yaz kuran kursları yıl sonu kapanış etkinliğine katıldı.
16.08.2018 Perşembe günü Aydıncık Öğretmenevi Konferans Salonunda Yaz Kuran Kursları Kapanış proğramı düzenlendi. Proğram saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başlayıp Kuranı Kerim tilaveti ve öğrenciler tarafından okunan ilahi, şiir ve gösterilerle devam etti. Proğrama sayın Kaymakamımız Yavuz Akyol’un yanı sıra İlçe Emniyet Amiri Murat Deveci, İlçe Müftüsü Cemil Meriç Siyasi partilerin temsilcileri ve daire amirleri katıldı.
Kaymakamımız Sayın AKYOL yapmış olduğu konuşmada: “Eğitim ailede başlar bunu okullar devam ettirir, okullardaki eğitimi tamamlayıcı olarak böyle yazın verilen dini eğitimlerde büyük önem taşımaktadır. Biz eğitim ile ilgili olan konularda hiç taviz vermeden bütün faaliyetleri destekledik ve desteklemeye devam edeceğiz. Devletimizin bütün desteği bu işin arkasındadır. Yeter ki eğitime karşı Velilerimiz, Öğrencilerimiz istekli olsunlar diyerek’’ bu etkinlikte emeği geçen arkadaşlara, Öğrencilerimize teşekkür ederek  konuşmasını bitirdi.
Proğram İlçe geneli yapılan Dini Bilgiler yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediye takdimi ve tiyatro gösterisi ile sona erdi.