İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN YAVUZ AKYOL’DAN KAMPANYAYA DESTEK
"Frene değil, kurala güven" Kampanyası
Her Bayram görülen yoğun trafik kazaları sebebiyle bir çok aile dağılıyor, geride kalanlar perişan oluyor ve büyük maddi manevi zararlar oluşuyor. Aynı acıların tekrar tekrar yaşanmaması için  Trafik Kazalarının oluşma sebebi ne olursa olsun herkes elinden gelen dikkati göstermelidir. Bütün Trafik kurallarına uymak zorundadır diyoruz.
İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU Bey tarafından başlatılan bu kampanyanın İlçemize Bayram dolayısı ile gelen-giden bütün eş dost arkadaşlarımıza "Frene değil, Kurala Güven" kampanyasını hatırlatarak yine üzücü kazalarla karşılaşmamak için kendi içimizde bir farkındalık oluşturmamız gerekir dedi.
"Ne olursunuz gideceğimiz yere yarım saat, 1 saat geç gidelim ama sağ salim bir şekilde gidelim. Buradaki sözümüz çok açık ve net "Frene değil, Kurala Güven" Dikkatsizlik, tedbirsizlik, ihmal ve acelecilik... Maalesef hem yakınlarımıza büyük bir maliyet olarak hem de ülkemizin yaşadığı bugünlerde hepimizi üzen önemli olaylara sebebiyet veriyor. Yapmamız gereken sürat yapmamaktır.
Bütün Vatandaşlarımızın Kampanyaya Desteklerini bekleyerek Kazasız bir Bayram diliyorum.