ŞEHİT ZEMCİ DOĞAN KÖŞESİ AÇILIŞI
 
                İlçemiz Şehit Zemci DOĞAN Orta Okulunda Şehit Zemci DOĞAN’ın hayatını anlatan özgeçmişi, Şehadet Şerbetini içtiği yerin anlatımı ve resimlerinin bulunduğu Şehit Köşesi açıldı.
                Açılışa Kaymakamımız Sayın Yavuz AKYOL, Belediye Başkanı V.  Ömer ÇETİN, Şehidimizin değerli yakınları, Siyasiler, Daire Müdürleri, Öğrenciler ve Öğretmenler katıldı.
                Kaymakamımız Sayın Yavuz AKYOL açılışta yapmış olduğu konuşmada;   Şehidimizin ismi Okulumuzda yaşayacak, ismi çatısı altında öğrenim gören Öğrencilerimiz ilerde önemli mevki, makamlara geldiği zaman diyecekler ki ben Şehit Zemci DOĞAN Okulunda okudum ve bugün bu aşamada hizmet veriyorum diyecek ve onun onuru onun verdiği enerji yeter diyecek. Bu onur ve mutlulukla ayrıca ismini verdiğimiz Şehidimizin kim olduğunu nerede Şehadet şerbetini içtiğini ve bunu da halkımıza, hatta her şeyden önce geleceğin emanetçileri olan Öğrencilerimize anlatmak da boynumuzun borcudur.  Buraya güzel bir köşe hazırladık bu konuda Okul idaremize teşekkür ederim. Bundan sonrada eksik olan Okullarımıza da bu çalışmayı yapacağız. Diğer Şehit ailelerimize de buradan müjdeyi verelim.  Sayın Valimize de teşekkür ediyoruz saygılarımızı sunuyoruz, O da çok hassas bu konularda bizleri sürekli tembihliyor. Bu konuları bize yakın takip etmemizi söylüyor, bize güç ve enerji veriyor. Rabbim Şehidimizin Şehadetini kabul etsin. Şehidimizin Babası Mehmet amcamızı da bir kere daha rahmet ve minnetle anıyoruz mekanı cennet olsun. Köşemiz hayırlı uğurlu olsun.